Kalender

Bonnenverkoop afdeling

Top bonnenverkoop afdeling Friesland’96 op www.bonnenverkoop.nl

Onze afdeling Friesland is qua leeftijd de jongste afdeling van ons land. Dat is ook te merken in de bruisende ideeën en evenementen die onze afdeling organiseert.

Om dit alles nog een stukje verder te brengen deze top bonnenverkoop, van o.a. vele Friese toppers en wie goed opgelet heeft verschuift de kwaliteit in onze sport steeds meer naar het Noorden. Daar zitten veel liefhebbers met veel ambities en dat komt steeds meer tot uitdrukking in de resultaten van onze afdeling t.o.v. de rest van het land.

Wij willen langs deze weg alle schenkers van de bonnen hartelijk danken voor het schenken van de bonnen en alle kopers bij voorbaat dank voor het kopen van de bonnen. Wij kunnen hiermee veel goed werk doen voor de Nederlandse duivensport en de Friese in het bijzonder.

Deze verkoop is uitsluitend op internet.

Wij nodigen u uit om een kijkje te nemen op www.bonnenverkoop.nl en u hok te versterken voor het komende seizoen met een top aankoop.